Hoppa till sidans innehåll

Anmälda löpare


Anmälda löpare till och med 17 augusti 06:30. Listan innehåller även löpare som ännu inte betalat in avgiften.

Namn

Förening Klass Födelseår
Albin Adolfsson Team Lättebo Däck Motion 5km 1998
Linus af Wåhlberg Ölands Skidklubb Män 10km 1990
Erik Ahl OK Norrvirdarna P10 f11-12 2011
Tomas Ahlgren Hvgif Män 10km 1971
Fhilip Albinsson Team Lättebo Däck Motion 5km 1998
Jörgen Almqvist OK Njudung Motion 5km 1972
Minna Alvarsson Vetlanda Racketklubb Motion 5km 2011
Martina Alvarsson Vetlanda Kvinnor 10km 1981
Stefan Andersson Apladalens LK Män 10km 1967
Kajsa Andersson   Mini f15- 2013
Alice Andersson   Mini f15- 2013
Sofia Asplund OK Norrvirdarna Kvinnor 10km 1981
Morris Athler AIK Mini f15- 2017
Molly Athler AIK F8 f13-14 2014
Love Athler AIK Mini f15- 2015
Albert Axelsson OK Norrvirdarna P10 f11-12 2011
Wille Bardh Vetlanda IB P12 f09-10 2010
Abbe Bardh Vetlanda IB P10 f11-12 2012
Andreas Berg Vetlanda FF mix Gnistan (FUB) 1982
Krister Berger Axa Sports Club Män 10km 1967
Linnea Bergman Panda Cubs Club Motion 5km 1993
Tuwa Bergvall Holsby SK Mini f15- 2016
Tuwa Bergvall   Mini f15- 2016
Johan Bolmstam Apladalens LK Män 10km 1988
Caroline Bonnevier Höglandets Triathlon Kvinnor 10km 1973
Adam Brandt Hälle IF Män 10km 1992
Anette Brindwall   Motion 5km 1972
Anders Broman   Män 10km 1995
Anton Carlstedt   Motion 5km 1991
Simon Claesson   Män 10km 1986
oscar Claesson IKHP Män 10km 1995
Arvid Claesson IKHP Män 10km 1998
Alfred Claesson If Hallby SOK Motion 5km 2007
Lukas Clasén IF Hallby P12 f09-10 2009
Fredrik Cronwall   Motion 5km 1994
Mikael Davidsson Växjö Män 10km 1962
Andreas Davidsson Högby IF Män 10km 1995
Elvis Eckerberg Högby IF Män 10km 2004
Torsten Edgren   Mini f15- 2016
Sigge Ekholm OK Norrvirdarna Mini f15- 2015
Allis Ekholm OK Norrvirdarna F10 f11-12 2011
Mattias Ekman Apladalens LK Män 10km 1982
Theo Elofsson OK Njudung Gnistan (FUB) 2003
Sandra Eriksson Axelsson OK Norrvirdarna Kvinnor 10km 1975
Vincent Ewers Hultsfred P8 f13-14 2013
Tomas Ewers Oskarshamn RC Män 10km 1984
Magnus Forsberg OK Norrvirdarna Män 10km 1966
Kerstin Friberg Vetlanda FF mix Gnistan (FUB) 2011
Einar Garcia Rostedt Ok Njudung P8 f13-14 2013
Annika Garcia Rostedt Ok Njudung F12 f09-10 2010
Alice Garcia Rostedt Ok Njudung Mini f15- 2015
Niclas Georgsson Lönashult GoIF Män 10km 1967
Kristoffer Georgsson Lönashult GoIF Män 10km 1984
Petter Gerhardsson   Män 10km 1996
Rakel Grahn OK-Njudung F10 f11-12 2012
Jonah Grahn OK-Njudung Mini f15- 2017
Esther Grahn OK -Njudung F10 f11-12 2011
Thyra Grennborg Landsbro IF F12 f09-10 2009
Arvid Grennborg Myresjö IF P10 f11-12 2012
Marcus Gunnarsson Störlinge Män 10km 1992
Lina Gustafsson   Motion 5km 1996
Nicklas Habbe   Män 10km 1985
Rasmus Helgersson Ölands sk Män 10km 1989
Ebbe Helmersson Ok njudung/ Vetlanda ff Mini f15- 2015
David Henriksson Vetlanda FF mix Gnistan (FUB) 2009
Elvira Hodzic   F8 f13-14 2013
Pontus Holmberg Ok Njudung Män 10km 1991
Pelle Hugosson Bäckseda IF P8 f13-14 2013
Max Hugosson   Män 10km 2000
Felicia Hultberg c/o Henriksson Vetlanda FF P/F 2014 F8 f13-14 2014
Oscar Hultgren OK Njudung Motion 5km 2003
Ella Hulth   Mini f15- 2015
Axel Hulth   P8 f13-14 2013
Stig Hörberg Växjö Norra Män 10km 1943
Jacob Isacson   Män 10km 1994
matthias israelsson stensjön if Män 10km 1978
Robin Jansson HFC Crossfit Vetlanda Män 10km 1988
Olivia Jansson Taylor   Mini f15- 2018
Mikael Jensmark Solshesters mck Män 10km 1965
Mattias Johansson Team Lättebo Däck Motion 5km 1988
William Jonsson Hult P12 f09-10 2009
Robin Jonsson   Män 10km 1996
Noah Jonsson Hult P8 f13-14 2013
Joakim Jonsson Hult Män 10km 1984
Emil Kageren   Motion 5km 1988
Svea Karlsson Ok Njudung F12 f09-10 2010
Sten-Erik Karlsson   Motion 5km 1941
Robert Karlsson OK Norrvirdarna Män 10km 1981
Jimmy Karlsson   Gnistan (FUB) 1993
Hilma Karlsson Ok Njudung F10 f11-12 2012
Gustaf Karlsson Ok Njudung Motion 5km 2008
Izabella Karupovic   Kvinnor 10km 1995
Estelle Kennmark   F12 f09-10 2009
Anton Kjellström   Motion 5km 1996
Peter Lagervall IK Stern Män 10km 1991
Nicklas Lamngam Vetlanda FF mix Gnistan (FUB) 2004
Ellen Levin Vetlandaortensryttarförening Mini f15- 2015
Malin Liljekvist   Kvinnor 10km 1977
Stefan Lind   Män 10km 1971
Hedda Lindahl Andersson   F8 f13-14 2013
Alvin Lindberg Myresjö if P10 f11-12 2012
Sofia Lindor IK SISU F10 f11-12 2011
Isabella Lindor Nässjö FF Mini f15- 2015
Erik Lindor Hydro Män 10km 1979
Lucas Lindén OK Njudung P10 f11-12 2011
Arne Lundblad Växjö AIS Motion 5km 1946
Simon Lundqvist IK Sisu Nässjö P10 f11-12 2012
Emil Lundqvist IK Sisu Nässjö P8 f13-14 2014
Alma Lundqvist IK Sisu Nässjö F10 f11-12 2011
Oliver Magnusson   Mini f15- 2016
Oliver Magnusson   Mini f15- 2016
Lias Magnusson   Mini f15- 2017
Lias Magnusson   Mini f15- 2017
Kevin Magnusson Vetlanda FF P8 f13-14 2014
Kevin Magnusson Vetlanda FF P8 f13-14 2014
Mathilda Mörtsell   Kvinnor 10km 1989
Margaretha Nicklasson   Kvinnor 10km 1965
Stella Nilsson Hvetlanda Gif F12 f09-10 2010
Eric Nilsson Vetlanda FF mix Gnistan (FUB) 2008
Wilhelm Nordqvist Eksjö P12 f09-10 2010
Kristin Nordqvist Eksjö Kvinnor 10km 1983
Edward Nordqvist Eksjö Södra IK P8 f13-14 2013
Elliot Nöjd   Mini f15- 2016
Anton Odén Oskarshamn RC Män 10km 1988
Viktor Persson Borås Skidlöparklubb Män 10km 2006
Petter Persson Borås SK Män 10km 1998
Malin Persson   Kvinnor 10km 1981
Amelia Persson   F10 f11-12 2011
Alvin Persson   Mini f15- 2016
Zandra Petersson   Kvinnor 10km 1992
Roger Petersson   Män 10km 1966
Noah Petersson Ok njudung P10 f11-12 2012
Nelly Petersson   Mini f15- 2016
Melker Petersson Ok njudung P8 f13-14 2014
Carina Petersson   Kvinnor 10km 1972
Ulrich Pohland Oldenburger Marathonverein Män 10km 1959
Eleonore Poopuu Bern   Kvinnor 10km 1980
Anders Pähn Eksjö Revyn Motion 5km 1959
Tuva Ribersten Ok njudung Mini f15- 2017
Milton Rinaldo Myresjö if Motion 5km 2009
Mattias Rinaldo Ok Njudung Män 10km 1976
Molly Rosell OK Bävern F8 f13-14 2014
Magnus Rosell OK Bävern Män 10km 1983
Alfred Rosell OK Bävern P10 f11-12 2012
Jessica Råhlin   Kvinnor 10km 1981
Christian Samuelsson Landsbro IF SK Män 10km 1979
Bibbi Samuelsson Landsbro IF SK F10 f11-12 2012
Loui Sandell Vetlanda IB Mini f15- 2017
Kristina Sandwall   Kvinnor 10km 1980
Olle Schön Vetlanda FF P12 f09-10 2009
Hjalmar Selskog Ikhp Män 10km 2000
Sven-Allan Sjödahl   Män 10km 1954
Ludwig Sjödahl Lönashult GOIF Män 10km 1982
Freya Skoog OK Norrvirdarna F12 f09-10 2009
Patrik Stark Lönashult GoIF Män 10km 1982
Wilma Stenfeldt   Mini f15- 2019
alexander Stenfeldt   Mini f15- 2016
Sebastian Stenman IFK Göteborg Friidrott Män 10km 1991
Nathalie Stridh   P10 f11-12 2012
Robert Strömberg   Män 10km 1979
Benny Sundberg   Män 10km 1971
Åsa Svensson Byggkonsult i Vetlanda AB Motion 5km 1975
Kevin Svensson OK Njudung Motion 5km 2010
Eric Svensson OK NJUDUNG VETLANDA Mini f15- 2017
Ella Svensson OK NJUDUNG VETLANDA F8 f13-14 2013
Daniel Svensson OK Njudung Män 10km 1978
Elsa Tarenius Hvetlanda Gif F12 f09-10 2010
Wilmer Thalin   Män 10km 2008
Måd Thorssell Växjö AIS Motion 5km 1945
Kristofer Tilderkvist Neckén Apladalens LK Män 10km 1986
Johan Venström   Män 10km 1990
Malin Wallander   Motion 5km 1988
Niklas Wikner Eksjö Södra IK Män 10km 1964
Emilia Wikner Eksjö Södra IK Motion 5km 2001
Oscar Zier   Män 10km 1981
Lyka Zier   F10 f11-12 2011
Josephine Zier   F8 f13-14 2013
Olle Zinnerfors   P8 f13-14 2014
Herman Zinnerfors   Mini f15- 2016
Mikael Öhrn Ok bävern Män 10km 1965
Amanda Stewartz Vetlanda FF F12 f09-10 2010
Edit Rundberg Vetlanda FF F10 f11-12 2011
Elvira Törner Karlsson Vetlanda FF F10 f11-12 2011
Emmelinn Stålhammar Vetlanda FF F12 f09-10 2010
Ines Ivarsson Vetlanda FF F12 f09-10 2010
Mathilda Norén Vetlanda FF F10 f11-12 2011
Mila Franzén Vetlanda FF F12 f09-10 2010
Minna Alvarsson Vetlanda FF F10 f11-12 2011
Nova Fransman Vetlanda FF F12 f09-10 2010
Tindra Kling-Wrethander Vetlanda FF F10 f11-12 2011
Caspian Svensson Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Jonathan Stewartz Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Olle Ahlström Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Olle Burman Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Joel Isaksson Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Loke Hallonblad Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Shokran Ali Nawrozi Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Walter Schön Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Sixten Helmersson Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Leon Gunnevik Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Wilmer Fransson Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Axel Herdin Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Axel Nordström Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Filip Karlkvist Vetlanda FF P12 P10 f11-12 2012
Lars Björklund   Män 10km  
Felicia Stewartz Vetlanda FF Mini f15-  

 

Uppdaterad: 26 JUL 2021 11:52 Skribent: Per Fransson

VetlandaPostenFUBSvenskakyrkan

VetlKommun

Upplysningar:

Pelle Sundling  0709-197018

This is a mailto link